Wpis przykładowy…

Wpis przykładowy…

System linek VESPA oraz system linek EVO są specjalistycznymi zabezpieczeniami powierzchni przed dostępem ptaków.

Jest to niezwykle dyskretne rozwiązanie i co najważniejsze w 100% bezpieczne dla ptaków. System linek składa się z podstawek dystansowych o wysokości 110 mm trwale przymocowanych do podstawek, niemal niewidocznej dla człowieka ale doskonale widocznej dla ptaków linki 0,7 mm oraz sprężynki. To ten ostatni element o odpowiednich parametrach sprawia, że system linek jest skutecznym zabezpieczeniem przed gołębiami.

Podstawki dystansowe z pręcikami rozmieszczamy w odstępach do 150 cm od siebie. Następnie między nimi rozciągamy linkę systemową ze stali nierdzewnej. Z jednej strony linka przymocowana jest bezpośrednio do słupka, z drugiej natomiast za pośrednictwem sprężynki.

Zasada działania jest bardzo prosta: pod wpływem ciężaru próbującego lądować ptaka, sprężyna systemowa rozciąga się, a linka obniża swoje położenie, gołąb nie czując stabilnego podłoża rezygnuje z lądowania i odlatuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą zarówno montażu systemu jak równieżsprzedaży w naszym sklepie internetowym

Systemlinek.pl 
Ul. Chodkiewicza 3 
31-532 Kraków 

Telefon: 510-005-031883-932-494
E-mail: biuro@systemlinek.pl 

Projektowanie stron neoGrafix